ریجکتی ویزا

ریجکتی ویزا

سلام دوستان در این مقاله سعی شده اطلاعات دست اول ریجکتی ویزا و پاسخ یه سوالاتی همچون: ریجکتی ویزا چیست؟ به چه دلیل ویزا ریجکت می شود؟اگه ویزامون ریجکت بشه چند وقت بعد می­تونیم دوباره اقدام کنیم؟ زمانی که ویزای شما ریجکت شده چه اقداماتی باید انجام دهید؟ پاسخ دهیم.

فهرست این مقاله
  برای شروع تولید فهرست مطالب ، یک هدر اضافه کنید
  Scroll to Top
  ریجکتی ویزا

  ریجکتی ویزا

  ریجکت در لغت به معنی رد کردن و نپذیرفتن است. زمانی که ویزایی ریجکت می شود به معنی این است که از طرف سفارت کشوری که مسافر خواهان اخذ ویزا از آن است مشکلاتی وجود داشته است که درخواست ویزای مسافر رد شده است.

  ریجکتی ویزا برای مسافر دردسرهای بیشتری را نیز به همراه دارد زیرا ریجکت شدن از یک سفارت عمدتا منجر به ریجکت های مجدد از سفارت های دیگر برای اخذ ویزا می شود به همین دلیل مشاوره با کارشناسان این مساله ، می تواند از ایجاد چنین مشکلاتی برای مسافران جلوگیری کند.

  ریجکتی ویزا چیست؟ به چه دلیل ویزا ریجکت می شود؟ 

  شاید بدترین اتفاقی که ممکن است برای مسافرین قبل از سفر بیافتد ریجکت شدن ویزا باشد که به سادگی تمام برنامه سفر را می تواند خراب کند. همانطور که می دانید برای سفر به کشورهای اوکراین نیاز به ویزا دارید و در گاهی ممکن است ویزای شما ریجکت و اوضاع کمی پیچیده شود.

  بدیهی است که داشتن اطلاعات کامل و مشاوره با کارشناسان این امر می تواند بسیاری از مشکلات را برطرف کند. با ما همراه باشید

  اگه ویزامون ریجکت بشه چند وقت بعد می­تونیم دوباره اقدام کنیم

  خیلی­ها ازما میپرسن که اگه ویزا اوکراین یا دیگر کشورها ریجکت شود چند وقت بعد می­تونیم اقدام کنیم و یا اینکه اصلا میشه بعدش اقدام کرد. باور عمومی و غلطی وجود داره که میگه اگه شما ریجکت شی تا 6 ماه بعد نمی­تونی اقدام کنی، تو قانون هیچ کشوری نوشته نشده که شما بعد از ریجکت شدن نمی­شه بلافاصله اقدام کرد.

  دلیل اینکه میگن یه فاصله زمانی 2 تا 6 ماه باید بین ریجکت شدن و درخواست مجدد در نظر بگیرین اینه که معمولا در برگه ای که دلایل جواب رد ویزا تیک میخوره مواردی هست مثل ایراد در موارد مالی یا اثبات اینکه در ایران کار و شغل و درامد یا املاکی دارین که وابستگی شمارو نشون بده و خیالشون روتا حدی راحت کنه که برگردین و به همین دلیله که میگن یه زمانی باید فاصله با درخواست دوم ایجاد بشه که توجیه داشته باشه که اون دلایل ایجاد شده و موانع برطرف شده.

  و تردید افسر پرونده مبنی که اینکه احتمال موندن متقاضی در خاک اون کشور وجود داره از بین بره چون عموما ارائه توضیحات ناکافی در خصوص هدف ازمسافرت و نحوه اقامت در کشور مقصد و برنامه سفر و اسناد و مدارک مربوط به وضعیت شغلی و مالی شخص هست که توی پرونده­ی ویزا مورد توجه قرار میگیرد.

  در ارتباط با ویزای اوکراین ما این اطمینان رو به شما میدیم که حتی اگر فقط چندروز از ریجکت شدن شما گذشته باشه میتونیم پرونده شما رو مجدد به سفارت ارائه کنیم و ویزای شما رو بگیریم.

  دلایل ریجکت شدن ویزا

  بعضی از دلایل ریجکت شدن ویزا توسط سفارت ها در ایران این است که دلایل محکمی برای بازگشت از کشور مورد نظر وجود ندارد ، اگر مسافر مدارک محکمی جهت ارائه برنامه و اهداف سفر خود نداشته باشد احتمال رد شدن ویزای شخص متقاضی بسیار بالا می رود.

   از دیگر دلایل ریجکت شدن ویزا ورود به فرودگاه های غیر مجاز است که باعث می شود سفارتخانه های کشورهای اروپایی همچون اوکراین سخت گیری بیشتری داشته باشند.

  ممکن است برای شما هزینه های زیادی بابت رد شدن ویزا به وجود بیاید و نا امید شوید اما شما با دریافت اطلاعات کامل می توانید دلایل ریجکت شدن ویزای خود را پیدا کنید. این موضوع را مد نظر داشته باشید که ریجکت شدن ویزا به این معنی نیست که همان ویزا را نمی توان برگرداند. شما قانونا اجازه ارائه نامه و یا اعتراض به عدم صدور ویزا را خواهید داشت . 

  ریجکتی ویزا

  بسیار مهم است بدانید که کشوری که برای اخذ ویزای آن اقدام کرده اید ، افسر ویزای آن به چه صورت ویزا ها را بررسی می کند، آیا افسر ویزا دلایل رسمی و منطقی را دنبال می کند و یا بدون هدف پرونده ها را دنبال می کند. زمانی که ویزای شما رد می شود یقینا مشکلی در پرونده شما وجود داشته است که ممکن است یکی از موارد زیر باشد:


  1-      اقدامات مجرمانه در سابقه شخص متقاضی

  2-       مدارک نادرست و یا جعلی

  3-      عدم ارائه توضیحات کافی برای هدف اقامت و برگشت

  4-      گذرنامه مخدوش، آسیب‌دیده و یا نامعتبر

  5-      عدم تایید برنامه سفر

  6-      نامه مرجع نامعتبر

  7-      کافی نبودن تمکن مالی 

  8-      گواهی ازدواج غیر قابل قبول

  9-      بیمه مسافرتی نامعتبر

  10-    نقص در مدارک اقامت

  11-    اقدام افراد متاهل بدون خانواده برای سفر های توریستی

   

  ریجکت شدن ویزای افراد زیر 30 سال

  بسیاری از سفارت خانه ها ی اروپایی به افراد مجرد زیر 30 سال که بصورت تنها قصد مسافرت دارند ویزا نمی دهند و یا سخت گیری های زیادی می کنند که دلیل اصلی آن تردید برای بازگشت مسافر است.

  اگر مسافر حسابی را به سفارت اعلام نماید که در روزهای آخر مبلغ قابل توجه ای به حساب شخص آمده باشد باعث مشکوک شدن افسر پرونده می شود. همچنین بسیار جالب است که حتی در مواردی دعوت نامه از اقوام نزدیک مسافر ممکن است افسر پرونده را مشکوک به عدم بازگشت مسافر کند.

  زمانی که ویزای شما ریجکت شده چه اقداماتی باید انجام دهید؟

  اگر به هر دلیلی ویزای شما ریجکت شد، می توانید به ریجکت شدن ویزای خود اعتراض کنید. اما چگونه؟ این که بدانیم دلیل ریجکت شدن متقاضی چیست اولین موضوعی است که اهمیت دارد.

  زمانی که متقاضی از دلیل یا دلایل ریجکتی ویزای خود مطلع شد می تواند طی یک نامه نسبت به ریجکت شدن خود اعلام اعتراض کند.

  اگر شما برای برای گرفتن روادید کشور اوکراین اقدام کرده باشید و از طرف سفارت این کشور مورد ریجکت شده باشید ، اگر به صورت غیر حرفه ای دوباره اقدام کنید بدون شک برای بار دوم ریجکت خواهید شد و طبیعتا داشتن 2 مهر ریجکتی کار را برای شما به مراتب سخت تر خواهد کرد.

  به همین دلیل به شما توصیه می کنیم قبل ز اقدام برای رفع ریجکتی ویزای خود حتما با مشاورین شرکت سون تراول تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده نمایید.

  سخن آخر

  ممکن است ده ها دلیل دیگر برای ریجکت شدن ویزا توسط سفارت های صادر کننده ویزا وجود داشته باشد که در هر پرونده متفاوت است و نحوه اعتراض به ریجکتی نیز امری پیچیده است.

  خبر خوب اینکه شرکت سون تراول با سابقه طولانی در گرفتن ویزا کشور اوکراین، به شما این اطمینان را می دهد که حتی با داشتن مهر ریفیوز یا ریجکت در پاسپورت شما، اقدام به گرفتن ویزا برای شما نماید.

  خوشبختانه در این امر همیشه موفق و سربلند عمل کرده ایم و موفق به گرفتن ویزای متقاضیان با مهر ریجکتی، نیز شده ایم.

  مشاوره رایگان ویزا و اقامت

  09101424896

  09101424896

  همین الان این شماره رو ذخیره کن، تو واتساپ پیام بده، یه مشاوره تخصصی رایگان هدیه بگیر.

  اطلاعات تماس


  ساعات کاری


  شنبه
  9:00 تا 17:00
  یک شنبه
  9:00 تا 17:00
  دو شنبه
  9:00 تا 17:00
  سه شنبه
  9:00 تا 17:00
  چهار شنبه
  9:00 تا 17:00
  پنج شنبه
  9:00 تا 14:00
  جمعه
  تعطیل

  تفلن‌های تماس جهت ارتباط با مشاوران

  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.