درباره ما

سون تراول

شرکت سون تراول با ۲۰ سال سابقه در زمینه اخذ اقامت تحصیلی، کاری و اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری… معتبرترین و بهترین گزینه برای دانشجویان، سرمایه گذاران، بازرگانان و تمام افرادی که به دنبال مسیری امن و قانونی برای آینده ای درخشان هستند، می‌باشد.

شرکت سون تراول دارای دو شعبه در شهرکیف اوکراین(شعبه اصلی) و شهر تهران،ایران (نمایندگی) در ارائه مشاوره رایگان در خدمت تمام هوطنان می باشد.

تیم سون تراول متشکل از مشاوران و وکلای ایرانی و اوکراینی با تجربه و متخصص در تمام مراحل اخذ اقامت از مشاوره تا دریافت کارت اقامت در کنار شماست.

ما معتقدیم که شما مشتری و یا مسافر شرکت ما نیستید، بلکه یکی از اعضای خانواده‌ ما هستید و حفاظت از حقوق شما وظیفه همیشگی ماست.

آشنایی با مدیر

رکسانا کرم‌پور عضو هیئت موسس این مجموعه در دو کشور ایران و اوکراین، دارای فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه اصفهان، فوق لیسانس  و دکترای  آموزش زبان روسی از دانشگاه تربیت مدرس تهران و مدرک مدیریت جهانگردی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستند. ایشان همچنین با 20 سال سابقه درخشان و ثبت شده در این حوزه، از اشخاص مطرح در زمینه خدمات مسافرتی به کشور اوکراین می‌باشند.

چه سوالی دارید؟

مشاورین آماده پاسخگویی به شما هستند

آقای علیخانی

مشاور

آقای علیخانی

خانم دباغ

مشاور

خانم دباغ